Oih...

Oleks mul vaid ‘Urban Mower’. Vaata siit, miks või lugege lisaks.

Optimaalne manööverdatavus

SKIL 0711 ‘Urban Mower’ on ainulaadsete pöörlevate esiratastega muruniiduk, mis tagab optimaalse manööverdatavuse. Kunagi varem ei ole takistuste ümbert niitmine nii lihtne olnud. Raske niiduki tõstmine on tänu sellele kergele muruniidukile möödanik, kuna selle asendit on lihtne muuta.

Hea jõudlus ja reguleeritav niitmiskõrgus
Energiasäästlik mootor kiirusega 9500 p/min on piisavalt võimas, et töö saaks tehtud tõhusalt. Nii saate õige pea nautida ilusat niidetud muru. Suurepärase tulemuse saamiseks valige alati sobiv niitmiskõrgus – valida saab kolme kõrguse vahel.
‘Easy Storage’

See muruniitja kuulub SKILi praktiliste ja ruumisäästlike aiatööriistade sarja ‘Urban Series’. Mudelil SKIL 0711 ‘Urban Mower’ on käepärane jalg, tänu millele saab seda hoiustamisel mugavalt vastu seina toetada.

Vastupidavad ja paindlikud labad

Muruniidukil SKIL 0711 ‘Urban Mower’ on vastupidavad ja paindlikud lõikelabad. Need ei roosteta ega lähe nüriks. Vajadusel on neid ka lihtne vahetada. Labad on standardsuuruses ja seega on need hõlpsasti kättesaadavad. Nendel vastupidavatel lõikelabadel on seega metallist labade eest hulga eeliseid.