Hea, parem, roheline
Hea, parem, roheline
Kas otsid nivelleerimistööde tegemiseks parimat lasertööriista? Siin see on: SKIL 1911. SKIL näitab Sulle rohelist tuld põhjusega. Lisateabe saamiseks loe edasi.
Miks valida roheline tööriist?
Miks valida roheline tööriist?
Inimese silm on valguse suhtes ülimalt tundlik. Seepärast on teatavaid värvitoone lihtsam eristada kui teisi. Nagu ilmselt juba arvasid, on roheline üks nendest värvitoonidest. Võrreldes punasega on roheline inimese silmale palju paremini nähtav. Eredad rohelised laserkiired, mida saab projitseerida kuni 20 m kaugusele, tagavad parima nähtavuse.
Täpsed märgised
Täpsed märgised
SKIL 1911 horisontaal- ja vertikaalkiirte täpsed märgised on selle ristjoonlaseri teiseks suureks eeliseks. Märgiseid kuvatakse võrdsete vahemaade tagant, et hõlbustada näiteks piltide riputamist seinale või seinte värvimist. Töö teeb veelgi mugavaks laserkiirte automaatne nivelleerumine isenivelleerumisrežiimil.
Erinevate laadimisvõimalustega liitiumioonaku
Erinevate laadimisvõimalustega liitiumioonaku
Sellel ristjoonlaseril on integreeritud liitiumioonaku, mida saab sisseehitatud USB-pesa kaudu lihtsalt laadida. Töö teeb veelgi mugavamaks aku laetuse astme näidik, mis näitab täpselt, kui palju aku mahtuvusest on veel alles. Ja see ei ole veel kõik...
Nivelleerimistööde kõrgem tase
Nivelleerimistööde kõrgem tase
SKIL 1911 ristjoonlaseril on statiiv, mis võimaldab teha nivelleerimistöid kõrgemal tasemel. Tööriista peal ja all on 1/4" keermega ava, mis võimaldab tööriista hõlpsalt kinnitada statiivi või kinnitusrakise külge.