Harjadeta mootoriga tööriistad: kiiremad, võimsamad ja vastupidavamad
Kui otsite juhtmeta lahendust kõige keerulisemate tööde jaoks, siis on õigeks valikuks harjadeta mootoriga tööriistad. Harjadeta mootorid on kiiremad, võimsamad ja vastupidavamad kui samasse klassi kuuluvad harjadega mootoritega tööriistad.
Tõhusamad
Harjadeta mootorid ei tekita hõõrdumist, mis tähendab, et need töötavad tõhusamalt. Harjadeta mootoriga tööriistad on märkimisväärselt kiiremad ja võimsamad kui sama klassi harjadega mootoriga tööriistad. Harjadeta mootor kulub vähem – see on veel üks püsiv eelis.
Harjadeta mootorid on selgelt paremad
Selleks et demonstreerida SKIL harjadeta mootoritega tööriistade tõhusust, võrdlesime harjadeta löökpuurtrelli (mudel 3070) harjadega löökpuurtrelliga (mudel 3020). Harjadeta mudel 3070 on 51% kiirem, 33% võimsam ja 10x vastupidavam.
Üks aku. Mis tahes tööriist. Mis tahes töö.
SKIL lisab oma tööriistavalikusse üha rohkem harjadeta mootoritega tööriistu. Neil kõigil on sama ‘Energy Platform’ akusüsteem ning meie ainulaadne Keep Cool™ kuumuskontrollitehnoloogia.
Tööriistad, mida saate usaldada
Oleme meie harjadeta mootoritega tööriistade kvaliteedis nii kindlad, et anname neile viieaastase garantii. Kolmeaastane garantii kehtib lisatud Keep Cool™ akudele.