Suur jõudlus. Kompaktne.
SKILi 20V aiatööriistad on nutikamad, kiiremad ja võimsamad kui kunagi varem. Aiatööd pole kunagi olnud nii lihtsad. Minimaalne hoiustamisruum. Pakume tööriistu kõikideks aiatöödeks.
Kõik tööriistad. Kõik tööd. Üks aku.
Tutvu SKILi Energy Platform sarjaga. Energy Platform sarja tööriistade jaoks vajad vaid ühte akut. Võimas aku kasutab ülekuumenemise vältimiseks Keep Cool™ tehnoloogiat, mis pikendab tööriista kasutusaega kuni 25% ja kahekordistab aku tööiga.
Hoiustamiseks on vaja vähe ruumi
SKILi väikeste aiatööriistadega on kaasas käepärane „Easy Storage“-hoidik, millega on lihtne tööriistu seinale riputada. Minimaalne hoiustamisruum. Ei mingit segadust!
SKIL harjadeta akumuruniidukid
Võimsad SKIL 0130 ja 0140 muruniidukid töötavad harjadeta elektrimootoriga, mis teeb need tööriistad kiiremaks, tugevamaks ja vastupidavamaks kui kunagi varem. Integreeritud SKIL murujuhik aitab juhtida niidukit piki nurki ja seinu, ergonoomilisus muudab töötamise käte ja selja jaoks vähem väsitavaks.
SKIL akumurutrimmerid
SKIL 0230 (25cm), 0240 (30cm) ja 0250 (33cm) muruniidukid on väsimatud. Trimmerites on arvukalt huvipakkuvaid uuendusi, sealhulgas Twist Load, mis lubab paigaldada lõikeniiti mõne sekundiga, ilma et pooli tuleks täiesti lahti võtta. Niiduk on piisavalt võimas suurte alade niitmiseks.
SKIL akuhekilõikurid
SKIL akuhekilõikurid SKIL teeb hekkide ja põõsaste pügamise lihtsamaks kui kunagi varem. SKIL hekilõikurite teemantlõigatud stantsitud terasest terad lõikavad kuni 20mm jämedusi oksi. 50cm (mudel 0429) ja 55cm (mudel 0430) pikkused terad lõikavad suuri alasid ühe. Nii jääb teil rohkem aega teiste asjade jaoks.
SKILi harjadeta mootoriga juhtmeta lehepuhur
SKIL 0330 lehepuhuriga saad kiiresti puhastada aia nii kuivadest kui ka märgadest lehtedest. Suure läbimõõduga toru ja telgventilaator tagavad võimsa õhuvoolu ja puhumiskiiruse kuni 160 km/h. Sobib suurepäraselt suurte pindade puhastamiseks. Reguleerimisratta ja õhuvoo vähendamise otsaku abil on lihtne reguleerida õhuvoolu, kui töötad raskesti ligipääsevates kohtades.
Kõige kompaktsem akuketassaag oma klassis
Kasutage ära mudeli 0534 harjadeta energia; 5.0Ah aku võimaldab teha 70 lõiget. Kompaktne kuju tagab tõhusa töö. Ketti saab kiiresti vahetada, ilma et vaja oleks lisatööriistu.