Suur jõudlus. Kompaktne.
SKILi 20V aiatööriistad on nutikamad, kiiremad ja võimsamad kui kunagi varem. Aiatööd pole kunagi olnud nii lihtsad. Minimaalne hoiustamisruum. Pakume tööriistu kõikideks aiatöödeks.
Kõik tööriistad. Kõik tööd. Üks aku.
Tutvu SKILi Energy Platform sarjaga. Energy Platform sarja tööriistade jaoks vajad vaid ühte akut. Võimas aku kasutab ülekuumenemise vältimiseks Keep Cool™ tehnoloogiat, mis pikendab tööriista kasutusaega kuni 25% ja kahekordistab aku tööiga.
Hoiustamiseks on vaja vähe ruumi
SKILi väikeste aiatööriistadega on kaasas käepärane „Easy Storage“-hoidik, millega on lihtne tööriistu seinale riputada. Minimaalne hoiustamisruum. Ei mingit segadust!
SKILi harjadeta mootoriga juhtmeta muruniiduk
See võimas SKIL 0140 muruniiduk kasutab kõige uuemat tehnoloogiat: süsinikharjadeta elektrimootor, mis on võimsam kui kunagi varem ning mille tööiga on kümme korda pikem. Muruniiduk on varustatud SKILi muruserva piirikuga, mille abil saad niita muruplatsi servi ja seinaääri. Niitmiskõrgust saab lihtsalt reguleerida käepideme abil.
SKILi juhtmeta murutrimmerid
SKIL 0230 (25cm tera) ja 0240 (30cm tera) murutrimmerid on vastupidavad ja võimsad. Trimmeri pead saab pöörata erinevatesse asenditesse. Väga praktiline raskesti ligipääsetavates kohtades töötamisel.
SKILi juhtmeta hekilõikur
Kui tundub, et heki ja põõsaste pügamine võtab liiga kaua aega, peaksid proovima SKIL 0430 hekilõikurit. Võimsad teemantlihvitud terad lõikavad hõlpsalt kuni 20 mm jämedusi oksi, et saaksid takistamatult töötada. 55 cm pikkuse tera abil saad ühe liigutusega pügada laia pinna. Säästetud aega saad kasutada muudeks tegevusteks.
SKILi harjadeta mootoriga juhtmeta lehepuhur
SKIL 0330 lehepuhuriga saad kiiresti puhastada aia nii kuivadest kui ka märgadest lehtedest. Suure läbimõõduga toru ja telgventilaator tagavad võimsa õhuvoolu ja puhumiskiiruse kuni 160 km/h. Sobib suurepäraselt suurte pindade puhastamiseks. Reguleerimisratta ja õhuvoo vähendamise otsaku abil on lihtne reguleerida õhuvoolu, kui töötad raskesti ligipääsevates kohtades.