Avasta…
Avasta…
Suurepärane SKIL laser- ja mõõteseade, millel on palju innovatiivseid nutikaid omadusi. Loe allpool toodud lisateavet või mine otse meie kõikide tööriistade juurde.
Hea, parem, roheline
Hea, parem, roheline
Inimese silm on valguse suhtes ülimalt tundlik. Seepärast on teatavaid värvitoone lihtsam eristada kui teisi. Nagu ilmselt juba arvasid, on roheline üks nendest värvitoonidest. Võrreldes punasega on roheline inimese silmale palju paremini nähtav. Eredad rohelised laserkiired, mida saab projitseerida kuni 30 m kaugusele, tagavad parima nähtavuse.
Erinevate laadimisvõimalustega liitiumioonaku
Erinevate laadimisvõimalustega liitiumioonaku
Kõikidel ristjoonlaseritel on integreeritud liitium-ioon-aku, mida saab integreeritud micro-USB-laadimisjaamas lihtsalt laadida. Aku laetuse astme indikaator näitab täpselt, kui kaua saab akut veel kasutada, tehes töötamise mugavamaks. Ja see ei ole veel kõik…
Uuenduslikud lasermõõteseadmed
Uuenduslikud lasermõõteseadmed
SKIL lasermõõteseadmetel on kuni 30meetrine tööraadius ja need on ideaalsed täpseks ja kiireks kauguse ja pindala mõõtmiseks. Kõikidel tööriistadel on mitu mõõterežiimi. SKIL 1929, millel on integreeritud mõõteratas, lubab mõõta kaugusi, sihtpunkti projitseerimata, isegi ebatasastel ja kurvilistel pindadel.
Abi väikestel joondamistöödel
Abi väikestel joondamistöödel
Joonlaser SKIL 1900 on väike, kuid hädavajalik tööriist meisterdustöödel, nagu näiteks piltide riputamine seinale, raamaturiiulite paigaldamine või põrandate plaatimine. Projitseerib laserijoone mis tahes soovitud nurga all ning toimib ka äärmiselt täpse digitaalse loodina. Kaasasolevad tarvikud võimaldavad mudelit SKIL 1900 kasutada erinevate tööde jaoks.