SKIL Masters elektrilised profitööriistad

SKIL Masters: Profitööriistad professionaalsele kasutajale!
SKIL Masters’i tööriistad on mõeldud professionaalsele kasutajale! Need põhinevad rohkem kui 90-aastasel kogemusel iga töö jaoks õige tööriista väljatöötamisel ja tootmisel. Kõik sai alguse 1924. aastal leiutatud legendaarsest SKILi elektrilisest ketassaest.

Selle aja jooksul oleme aru saanud, mis toimib ja mis mitte. Tõenduseks on arvukad sõltumatud testid ja hinnangud, mille tulemusel on SKIL võitnud palju auhindu, näiteks „Kõige taskukohasem valik”, „Parim ost” ja „Soovitame väga”. Auhinnad kinnitavad seda, millele SKIL arendustegevuses ja tootmises on alati suurimat tähelepanu pööranud – toodete kõrget kvaliteeti.

Rohkem kui 90-aastane pärand
SKIL on juba rohkem kui 90 aastat kasutanud elektriliste tööriistade tootmisel uusimat tehnoloogiat. See tähendab, et meil on ainulaadsed teadmised selle kohta, mida elektriliste profitööriistade kasutajad tegelikult tahavad. Kasutajasõbralikud ja otstarbekad tööriistad, milles on ühendatud tugevus, lihtne ja tõhus käsitlemine ning ületamatu hinna ja kvaliteedi suhe. Töö saab tehtud võimalikult väikese ajakuluga!

Tõestatud vastupidavus
Me teame, et Teie töö tulemus sõltub elektrilistest tööriistadest, mida kasutate, ning et kasutada tuleb neid iga päev ja igasugustes tingimustes. Seepärast on meie tooted vastupidavad ja tugevad. Näiteks on paljud esmatähtsad komponendid, näiteks ajami korpus, tehtud metallist. Kõige toredam on siiski see, et profitööriistadele omane kvaliteet tagatakse taskukohase hinnaga.

SKIL Masters kaubamärk tähistab profitööriistu, mida kasutatakse rasketes töötingimustes.

See tähendab, et:

  • Tööriist on tugev ja võite sellele kogu aeg kindel olla 
  • Tööriista lihtne käsitsemine säästab Teie aega ja lubab Teil keskenduda tööle 
  • Tööriistas on ühendatud veatu toimimine ja taskukohane hind 

Igas SKIL Masters’i tööriistas on ühendatud oskusteave, vastupidavus, veatu toimimine ja parim hinna-kvaliteedi suhe. SKILl Masters’i tooteid leidub kõikides peamistes elektriliste tööriistade kategooriates. Oma töös vajaliku sobiva SKIL Masters’i tööriista leidmiseks klikkige nupul „Tooted”!

SKIL Europe on EPTA ( Euroopa elektriliste tööriistade tootjate ühing) liige