Mis tahes tööriist. Mis tahes ülesanne. Üks aku.

PWRCORE, meie juhtiv akusüsteem paistab silma nutika innovatiivsuse poolest, mis tagab optimaalse võimsuse igaks tööks. Ülima paindlikkuse tagamiseks on iga meie aku ja kiirlaadija 100% ühildatav kõikide vastavate SKIL elektriliste ja aiatööriistadega.

Avastage PWRCORE tooted

ActivCell™: Nutikas võimsuse juhtimine

Iga SKIL aku on varustatud ActivCell™ tehnoloogiaga. Nutikas võimsuse juhtimise süsteem jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, tagades optimaalse kaitse ja maksimeerides jõudlust.

KeepCool™: Patenteeritud jahutustehnoloogia

Meie KeepCool™ tehnoloogia pikendab tööiga kuni 25% ja kahekordistab aku eluiga. Akuelemendid on varustatud uuendusliku kuumuse absorbeerimise tehnoloogiaga , et hoida neid optimaalsel temperatuuril töös pikemat aega ja kaitsta ülekuumenemise eest ning parandada jõudlust.

Patenteeritud aku täituvusastme indikaator: Nutikad lahendused

SKIL tööriistad põhinevad 100aastasel kogemusel ja iga tööriista iseloomustavad nutikad lahendused, mis tagavad töö kiire edenemise. Aku täituvusastme indikaator kuvab aku täituvusastet, andes varakult märku, kui aku on tühjenemas.

Väljapaistvad tööriistad, mida võite usaldada

Meie suure jõudlusega tooted on sedavõrd usaldusväärsed, et igal SKIL elektrilisel tööriistal ja KeepCool™ akul on standardina 3aastane garantii. Harjadeta tööriistadele anname 5aastase garantii.

Energy Platform (EP) = PWRCORE 20

2022. aastal nimetati Energy Platform (EP) ümber platvormiks PWRCORE 20. Muus osas platvorm ei muutunud. Seega saate EP akut kasutada PWRCORE 20 toodetes ja PWRCORE 20 akut EP toodetes.