SKIL esitleb…
SKIL esitleb…
Trellide, saagide, lihvmasinate ja muude elektriliste tööriistade hulka on lisandunud palju uuenduslikke juhtmeta ja juhtmega seadmeid.
Midagi enamat kui lihtsalt tööriist
Midagi enamat kui lihtsalt tööriist

Uue tootesarja ja ümberkujundatud logoga SKIL viib meisterdamise uuele tasandile. Uus punane sari tagab parima kogemuse ja aitab kiiresti teha igapäevaseid meisterdustöid. SKIL on sulle mitmesuguste näpunäidete ja nõuannetega jätkuvalt toeks.

#SKILhelps

Kõik tööriistad. Kõik tööd. Üks aku.

20V Max Energy Platform – uue tootesarja keskmeks olev paindlik akusüsteem. Akupangad sobivad kõikidele Energy Platform tööriistadele, mida müüakse nii koos akuga kui ka ilma akuta. See võimaldab paindlikult lisada uusi tööriistu, mida saab kasutada olemasoleva aku ja laadimisseadmega.

Keep Cool™: siiani lahedaim uuendus
Keep Cool™: siiani lahedaim uuendus
Uued Energy Platform sarja juhtmeta tööriistad töötavad Keep Cool™ akutehnoloogial, mis pikendab nende kasutusaega kuni 25% ja kahekordistab aku tööiga. Patenteeritud kuumuse neeldumise tehnoloogia ei lase akul üle kuumeneda, parandades selle toimivust.
ActivCell™: arukas energiakasutus
ActivCell™: arukas energiakasutus
Kõik akud on varustatud ActivCell™ tehnoloogiaga, et tagada ühtlasem toide. Meie patenteeritud tehnoloogia optimeerib energiakasutust, väldib ülekuumenemist ja parandab aku toimimist.
Uuendused
Uuendused

SKILi ülim eesmärk on mugavus, innovatsioon ja kvaliteet. Just need omadused iseloomustavad parimaid tööriistu, mille kujundus, tehnoloogia ja kasutusmugavus seavad lati väga kõrgele. Meie uude tootesarja kuuluvad patenteeritud uuendused, sealhulgas X-Flow tolmukogujaga filtrita lihvmasinad ja tikksaed, mis on varustatud 180° LED valgustusega. Midagi enamat kui lihtsalt tööriist. SKILi abil on see lihtne.

Tööriistad, mida võid usaldada
Tööriistad, mida võid usaldada

Kõikidel SKIL tööriistadel ja Keep Cool™ akudel on kolmeaastane garantii. Harjadeta tööriistad tarnitakse 5-aastase garantiiga.

Registreerimine ei ole vajalik.
Isikuandmeid ei pea jagama.
Probleeme pole.