SKIL universaalsaag ja tikksaag «kaks ühes» 4600

Universaalsaag ja tikksaag ühes tööriistas
Skili ‘Combisaw’ on kompaktne ja kerge saag, mis tuleb toime kõikide tavaliste koduste saagimistöödega. Selles on ühendatud kaks populaarset hobitööriista: universaalsaag ja tikksaag. Lihtsalt klõpsake ja lükake käepidet ning universaalsaest saab tikksaag. Unikaalsesse terahoidikusse sobivad nii standardsed universaalsaeterad kui ka tikksaeterad, mida on kõikjal saada. Töö teevad mugavamaks muud kasulikud omadused, nagu lukustusnupp ja kahesõrmepäästik. Kolm meetrit pikk toitejuhe tagab piisava liikumisvabaduse. Olgu tegemist robustsete või puhaste lõigetega, nüüdsest vajate vaid ühte tööriista – SKILi ‘Combisaw’ teeb ära kõik tööd!

Äärmiselt mitmekülgne
Kahe populaarse hobitööriista kombinatsiooniga saate teha ära kõik kodused saagimistööd. Olgu teil vaja lõigata oksi, torusid, prusse või laminaati, SKIL ‘Combisaw’ on õige tööriist iga töö jaoks.

Suur jõudlus
Võimsa 400 W mootori ja 18 mm käigu pikkusega sobib ‘Combisaw’ suurepäraselt kiireks saagimiseks. Tänu sellele, et puidu puhul on käigu pikkus 80 mm, tuleb ‘Combisaw’ toime enamiku koduste saagimistöödega.

Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Tänu ‘Combisaw’ kergusele, kompaktsusele ja ühe käega juhitavusele on see lihtsalt käsitsetav, suure tööraadiuse ja -mugavusega tööriist. Lukustusnupp ja kahekäepäästik tagavad töömugavuse ning integreeritud tolmupuhur hoiab lõikejoone tolmust puhtana, nii et see on selgelt näha. Selleks, et saaksite tööga kohe pihta hakata, on universaaltööriistaga SKIL 4600 ‘Combisaw’ kaasas kolm tera: puidu lõikamiseks, figuurlõigete tegemiseks ja okste kärpimiseks.