Tööriistad, mida võid usaldada
SKILi puhul ei ole kvaliteet läbiräägitav. Seepärast anname alati standardse garantii kõikidele toodetele, nii elektrilistele tööriistadele kui ka mõõteseadmetele.
Selge garantii

Kui SKILi tööriist korralikult ei tööta, on teil väga lihtne lasta see parandada või välja vahetada. Meie selge garantii tähendab:

  • Registreerida ei ole vaja
  • Isikuandmeid jagada ei ole vaja
  • Liigselt sekeldada ei ole vaja
5-aastane garantii harjadeta mootoriga tööriistadele

Meie harjadeta mootoriga tööriistad on võimsamad ja tõhusamad kui harjadega mootoritega tööriistad. Need kuluvad aeglasemalt, kuna mootor ei tekita hõõrdumist. Oma harjadeta tööriistade kvaliteedis oleme nii kindlad, et anname neile standardina 5-aastase garantii (1 aasta professionaalse või sellega võrdväärse kasutamise korral).

Standardne 3-aastane garantii SKILi tööriistadele
Anname standardse 3-aastase garantii (1 aasta professionaalse või sellega võrdväärse kasutamise korral). See tähendab, et garantii tähtaja jooksul parandame või vahetame tööriista tasuta välja, kui tegemist on tootmis- või materjaliveaga.
Garantii akule
Anname standardse 6-kuulise garantii kõikidele meie akudele. Meie ActivCell™ akude puhul pikeneb see 2 aastale ja Keep Cool™ akude puhul 3 aastale. Professionaalse või sellega võrdväärse kasutamise korral kehtib kõikide akude puhul 6-kuune garantii.