Skili multifunktsionaalne saag Multisaw mitmesugusteks töödeks - 5330

Üllatavalt mitmekülgne saag kõikideks põhilisteks saagimistöödeks
SKIL esitleb uhkusega uut tööriista SKIL 5330 Multisaw. See innovatiivne multifunktsionaalne tööriist on kompaktne saag, millega saab teha mis tahes saagimistöid nii majas kui ka aias. Tööriist täiendab SKILi olemasolevate toodete valikut. Tegemist on esimese SKILi saega, mis on ette nähtud kõige erinevamate materjalide lõikamiseks: ‘Multifunktsionaalne saag 5330 Multisaw lõikab kõike kiiresti ja kindlalt’.

Muljetavaldav sisemus
SKIL 5330 Multisaw iseloomulikud omadused on võimas 600 W mootor, mis muudab töötamise kergeks, ja muljetavaldav 28,5 mm lõikesügavus, mis lubab lõigata enamikku materjale.

Tuleb vaevata toime pea kõikide materjalide lõikamisega
Selle innovatiivse seadmega täidab SKIL kõik kodukasutajate ootused: tööriist on mitmekülgne ning selle käsitsemine on lihtne ja mugav. Nagu nimi ütleb, lõikab SKIL 5330 Multisaw kõike: laminaatparketist kuni PVC-torudeni ja vannitoaplaatidest kuni alumiiniumprofiilideni. Tööriista on lihtne kasutada ja sellega töötamiseks läheb vaja vaid ühte kätt! Käepide mängib tähtsat rolli: käepärane kuju ja suurepärane haare tagavad automaatselt täieliku kontrolli.

Uus innovatiivne täiendus aastatepikkusele traditsioonile
SKIL leiutas ‘Skilsaw’ – maailma esimese ketassae. Selle suure edu tiivustas välja töötama laia valikut sama tõhusaid elektrilisi tööriistu. SKIL 5330 Multisaw on uusim innovatiivne täiendus SKILi laias tootevalikus.