Skili survekontroll: väiksem surve, parem lihvimistulemus

Kas Te joote vahel hommikuti värsket apelsinimahla? Kui Te surute apelsini vastu mahlapressi, siis kas Te kipute samuti väga kõvasti vajutama, arvates, et saate nii kiiremini rohkem mahla? Tegelikult on just vastupidi. Apelsinile liiga suure surve rakendamine aeglustab mahlapressi mootorit, nii et see ei saa korralikult töötada. Mis on sellel pistmist lihvimisega?

Inimesed teevad lihvides sedasama. Nad arvavad, et kui kõvemini vajutada, eemaldab lihvmasin rohkem materjali.

Tegelikult on jälle vastupidi. Lihvmasina mootor blokeerub ega tööta enam korralikult. Mis veelgi olulisem – see väsitab Teid ning paneb käed ja randmed valutama.

Seepärast on SKIL lisanud oma lihvmasinatele survekontrolli. Selle põhimõte on väga lihtne. Meie lihvmasinal on neli LED-tuld: kaks rohelist, üks oranž ja üks punane. Need näitavad lihvmasina survet. Kuni põleb roheline tuli, töötab lihvmasin korralikult ja lihvimistulemus on parim. Kui süttib oranž LED, avaldate liigset survet. Kui süttib punane LED, peate tingimata survet vähendama ja laskma lihvmasinal töötada. Milleks end väsitada, kui lihvmasin võib töö Teie eest ära teha?