Tänu SKILi lahendusele ‘Hybrid Power’ saate kauem töötada

Tänu SKILi lahendusele ‘Hybrid Power’ saate kauem töötada
Esmapilgul näib SKIL 2461 ‘Hybrid Power 16 V Max’ (14,4 V) olevat tavaline liitium-ioonakuga akutrell, kuid see mulje on petlik. Sellel tööriistal on kõik funktsioonid mis igal teiselgi akutrellil, kuid tänu SKILi uuenduslikule lahendusele ‘Hybrid Power’ saate töötada kauem. Aku täitetaseme näidik soovitab vajadusel juhtme ühendamist tööriistaga. Ja ühendatud juhtme puhul laadib aku automaatselt, kui pealülitile ei vajutata.

‘Hybrid Power’ töö jätkumiseks
Kuidas siis uuenduslik ‘Hybrid Power’ täpselt töötab? Aku laadib kogu aeg, kui pealülitile ei vajutata. Keegi ei tööta ju katkematult. Teete töö ajal sageli pause kas järgmise kruvi võtmiseks või kruvi asetamiseks töödeldavale detailile. Samuti võib töösse tekkida katkestus, kui valmistate ette järgmist töödeldavat detaili või asute vahetama kruviotsakut. Nende vaheaegade kasutamine aku laadimiseks võimaldab teil kauem töötada.

Kas unustasite akut laadida?
Mõtelge näiteks sellele, et panite oma akutrelli mõne aja eest hoiule, kuid unustasite aku täielikult laadimata. See tähendab, et peaksite oma järgmist tööd alustama pooltühja akuga, millest ei pruugi töö lõpuni piisata. Kas tuleb tuttav ette? Tänu SKILi lahendusele ‘Hybrid Power’ saate nüüd kauem töötada. 6-meetrine juhe tagab teile suure tööraadiuse. Käepärane juhtmepool hoiab mugavalt juhet ette jäämast.

Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Sellel akutrellil on võimas 1,5 Ah aku. VariTorque siduri 17+1 asendit tagavad täpse kruvikeeramise 17 asendis ning üks asend on puurimiseks. Reguleeritavad pöörded ja elektrooniline pidur tagavad teile töö üle täieliku kontrolli. Muud kasulikud omadused, nagu usaldusväärne liitium-ioonaku tehnoloogia ja 10 mm kiirkinnituspadrun tarvikute lihtsaks ja kiireks vahetamiseks tagab erilise töömugavuse. LED-valgustus tagab hea nähtavuse.