Puurtrellid

 1. Akukruvikeerajate ja akutrellide kinnituspadrunid

 2. 1) Võtmega kinnituspadrun

  Asetage tavaline puuriotsak padrunisse, mida saab seejärel võtmega kinni ja lahti keerata. Võtmega saab puuriotsakut kindlalt kinni keerata, kuid see süsteem ei ole väga praktiline ja peab vaatama, et võti ära ei kaoks.
 3. 2) Topelthülsiga kiirkinnituspadrun

  Topelthülsiga kiirkinnituspadruni käsitsemiseks on vaja kahte kätt. Padruni kinni- või lahtikeeramiseks võtate ühe käega kindlalt padruni ühest osast ja keerate teise käega padruni teist osa.
 4. 3) Ühe hülsiga kiirkinnituspadrun

  See on kõige mugavam variant, kuna seda saab käsitseda ühe käega ja teisega saab samal ajal hoida tööriista või tarvikut.
 5. 4) SDS-padrun

  See padrunisüsteem on olemas üksnes puurvasarate puhul ja see töötab ainult spetsiaalsete otsakutega. Puuriotsakuid on väga lihtne kohale asetada. Kui soovite puurida puitu ja metalli tavaliste otsakutega, vajate spetsiaalset ‘SDS+’ adapterit.
 6. 5) Kuuskantühendus

  Akukruvikeerajad on tavaliselt varustatud magnetiliste kuuskantühendustega. Akulöökkruvikeerajate kuuskantühendused töötavad veidi teisiti. Padrun tõmmatakse ettepoole ja puuriotsak pannakse oma kohale. Seejärel lastakse padrun lahti. Mõlemal juhul ei ole otsakute kinnitamiseks vaja eraldi tööriista.