1. Millist saagi kasutatakse erinevate tööde tegemiseks?

 2. = Kiirus
  = Täpsus
  = Figuurlõigete saagimine
  = Sirglõigete saagimine
  = Raskesti ligipääsetavate kohtade saagimine
 3. 1) Tikksaag

  Tikksaag on kõige mitmekülgsem saag. See sobib suurepäraselt nii sirgete kui ka figuurlõigete tegemiseks. Tikksaag on parim valik eeskätt figuurlõigete tegemiseks. Tikksaagi saab kasutada erinevate saeteradega vastavalt materjalile, soovitud täpsusele, kiirusele ja figuurlõigetele. Näiteks saab lõigata puitu, metalli, plasti, kipsplaati, laminaati ja isegi keraamilisi plaate.
 4. 2) Ketassaag

  Ketassaagi kasutatakse peamiselt sirgete lõigete kiireks ja täpseks tegemiseks. See saag on parim paksemasse materjali pikkade lõigete tegemiseks. Ketassaagi kasutatakse peamiselt puidu saagimiseks, kuigi sellega saab lõigata ka teisi materjale – mõnikord tuleb selleks kasutada spetsiaalset saetera. Materjalid, mida tavaliselt ketassaega lõigatakse, on näiteks laastplaat, vineer, puittalad, lehtpuupuidust põrandalauad ja alusplaadid.
 5. 3) Saabelsaag

  Saabelsaagi kasutatakse peamiselt raskematel lõike-, laasimis- ja lammutustöödel. Konkreetsete materjalide, näiteks puidu ja metalli jaoks on olemas erinevad saeterad.
 6. 4) Multifunktsionaalne saag

  Multifunktsionaalne saag sobib paljude erinevate materjalide saagimiseks. Erinevate materjalide saagimiseks on vaja vaid ühte saagi. Puidust keraamiliste plaatideni, laminaadist alumiiniumi ja plastini. Multifunktsionaalse saega saab teha täpseid sirgeid lõikeid ja see sobib hästi ka uputuslõigete tegemiseks. Multifunktsionaalset saagi saab kasutada erinevate saeteradega, näiteks teemantkettad, HSS-saeterad ja karbiidsaeterad. Need on müügil enamikus ehituspoodides.