Nauditavad aiatööd

Tänu SKILi ‘Urban Series’ aiatööriistadele on aiatööd alati nauditavad ja ladustamisel ei võta need peaaegu üldse ruumi.

‘Urban Series’
Linnades napib ruumi ja olukord läheb üha hullemaks. Aiad muutuvad väiksemaks ja tekib rohkem rõdusid ja katusaedu, mis tähendab seda, et hoiustamisruumi on samuti vähem. Taskukohased ‘Urban Series’ aiatööriistad on mõeldud spetsiaalselt sellistesse tingimustesse.
Ruumi säästev disain
Käepärased tööriistad ei ole ainult lihtsalt käsitsetavad, vaid neil on ka ainulaadne SKILi ‘Easy Storage’-lahendus. Tööriistade hoiustamine on lapsemäng. Tänu oma disainile võtavad need minimaalselt ruumi. Seega on garaaži, kuuri või kappi lihtne korras hoida.
Easy Storage
Väikestel aiatööriistadel on seinale riputamiseks käepärane ‘Easy Storage’ hoidik. Hoidikuid saab omavahel ühendada, nii et tööriistu on võimalik üksteise kõrvale riputada. Suurtel tööriistadel on oma disaini eripärad. Näiteks muruniitjatel on stabilisaator, tänu millele on võimalik neid hoiustada seina ääres püstiasendis.
Lihtne kasutada, lihtne hoiustada

Skili ‘Urban Series’ aiatööriistad aitavad teil oma aeda korras hoida. Survepesur, muruniitja, lehepuhur või hekilõikur – kõik, mida vajate, leiate SKILi elektriliste aiatööriistade laiast valikust.