Uuendused

SKIL tähendab mugavust, innovatsiooni ja kvaliteeti. Need põhimõtted iseloomustavad tooteid, mis paistavad teiste hulgas silmas disaini, tehnoloogia ja kasutusmugavuse poolest.

Kompaktne elektriline muruhari sambla tõhusaks eemaldamiseks

SKIL 0701 on ideaalne tööriist, kui soovite muruplatsi sambla eemaldamiseks rehitseda või kobestada. Kui riisumine käsirehaga nõuab rasket füüsilist tööd, siis SKILi elektriline murureha eemaldab sambla kiiresti ja hõlpsalt.

Loe lisaks

Tõhus ja keskkonnasõbralik umbrohtude eemaldamine

Umbrohueemaldaja SKIL 0700 ‘Weedbuster’ puhastab jalgtee, terrassi või sissesõidutee plaatide vahed kiiresti ja tõhusalt umbrohust, samblast ja väiksematest taimedest. Te ei pea enam umbrohtusid käsitsi välja kiskuma, nii et pärast põlved ja selg valutavad, ega kasutama keskkonnale kahjulikke mürke.

Loe lisaks

Tänu SKILi lahendusele ‘Hybrid Power’ saate kauem töötada

Esmapilgul näib SKIL 2461 ‘Hybrid Power 16 V Max’ (14,4 V) olevat tavaline liitium-ioonakuga akutrell, kuid see mulje on petlik. Sellel tööriistal on kõik funktsioonid mis igal teiselgi akutrellil, kuid tänu SKILi uuenduslikule lahendusele ‘Hybrid Power’ saate töötada kauem.

Loe lisaks

SKIL ‘Urban Mower’: Sobib linnaaeda tänu heale manööverdatavusele

Muruniitja SKIL ‘Urban Mower’ sobib hästi linnaaeda. Muruniitja on tänu pöörlevatele esiratastele hea manööverdatavusega.

Loe lisaks

Universaalsaag ja tikksaag ühes tööriistas

Skili ‘Combisaw’ on kompaktne ja kerge saag, mis tuleb toime kõikide tavaliste koduste saagimistöödega. Selles on ühendatud kaks populaarset hobitööriista: universaalsaag ja tikksaag.

Loe lisaks

SKIL tolmutaseme näidik tagab puhtama töö

Skilil on rõõm esitleda innovatiivset tolmutaseme näidikut, mis teeb Teie elu lihvimistööde tegemisel palju lihtsamaks. Lihvimisel on suurimaks probleemiks tolm. Lihvimisel tekib palju tolmu, mida lihvmasin tihti tõhusalt kokku ei kogu. SKILi uuenduse abil on töökeskkonda puhtana hoida palju lihtsam!

Loe lisaks

Üllatavalt mitmekülgne saag kõikideks põhilisteks saagimistöödeks

SKIL esitleb uhkusega uut tööriista SKIL 5330 Multisaw. See innovatiivne multifunktsionaalne tööriist on kompaktne saag, millega saab teha mis tahes saagimistöid nii majas kui ka aias. Tööriist täiendab SKILi olemasolevate toodete valikut. Tegemist on esimese SKILi saega, mis on ette nähtud kõige erinevamate materjalide lõikamiseks: ‘Multifunktsionaalne saag 5330 Multisaw lõikab kõike kiiresti ja kindlalt’.

Loe lisaks

Pidev termokontroll

Niipea, kui tööriist ähvardab üle kuumeneda, lülitub peamine kütteelement automaatselt välja. Seejärel puhub ventilaator seadmesse jahedat õhku, mis jahutab kütteelemendi maha. Ülekuumenemine võib tekkida näiteks juhul, kui olete õhutusava eksikombel sulgenud või kui olete kasutanud väikese läbimõõduga vähendusotsakut.

Loe lisaks

Patenditud „Equalizer”-lihvimisraam

Lintlihvmasinad sobivad tänu lindi suurele kiirusele kõige paremini materjali kiireks eemaldamiseks. Paraku kaasneb sellega ka oht, et töödeldavasse detaili tekivad soovimatud kriimud või sügavad sälgud. SKILi patenditud „Equalizer”-raam väldib seda ohtu. See võimaldab teil saavutada täiuslikult ühtlase lihvimistulemuse, isegi kui eemaldate vanu värvi- ja lakikihte!

Loe lisaks

Õige lihvmasin igaks tööks!

Skil’i uus kolm-ühes multifunktsionaalne lihvmasin sobib igaks tööks. Käepärases ja kergekaalulises tööriistas on ühendatud vibro , delta- ja ekstsentriklihvmasin

Loe lisaks

SKIL Lynx aiasaag võimaldab kergelt lõigata kuni 80 mm jämedusi oksi

Uus Lynx aiasaag on mugav ja käepärane tööriist puude ja põõsaste vormilõikuseks. Nüüd on võimalik ilma füüsilise pingutuseta lõigata kuni 80 mm

Loe lisaks

Screw Assist muudab töötamise lihtsaks!

Mudelid 2016 (12V) ja 2017 (14,4V) on varustatud SKIL’i ainulaadse Screw Assist-tarvikuga, mis hoiab kruvi paigal. See on ideaalne, kui peate töötama ühe käega – eeskätt nurkades või pea kohal.

Loe lisaks

Sirglõike tegemine ei ole kunagi olnud nii lihtne | Juhik

Skili juhtsiin on täpsete 90º ja 45º lõigete tegemiseks parim abivahend. Ideaalselt sirged ja täpsed lõiked, mille maksimaalne kõrvalekalle on 1 mm meetri kohta.

Loe lisaks

Skili survekontroll: väiksem surve, parem lihvimistulemus

Kas Te joote vahel hommikuti värsket apelsinimahla? Kui Te surute apelsini vastu mahlapressi, siis kas Te kipute samuti väga kõvasti vajutama, arvates, et saate nii kiiremini rohkem mahla? Tegelikult on just vastupidi. Apelsinile liiga suure surve rakendamine aeglustab mahlapressi mootorit, nii et see ei saa korralikult töötada. Mis on sellel pistmist lihvimisega?

Loe lisaks